משכנתאות

שוק הנדל"ן נמצא כל העת בכותרות מכיוון שהוא רלוונטי כמעט לכל אדם בישראל – זאת, מכיוון שכל אחד ואחת זקוקים לקורת גג או לשטח משרדי שבו יוכלו לעבוד. ישנם רוכשים שמעוניינים בדירה ראשונה למגורים ולכן יזדקקו למשכנתא חדשה לשם רכישת הנכס שלהם, ויש כאלו שיזדקקו למשכנתא לצורך רכישת נכס להשקעה.

שוק המשכנתאות עבר וממשיך לעבור שינויים רבים, לאור שינויי הריבית ומחירי הדיור המשתנים. היקפי המשכנתא שבהם מדובר ביום אינם זהים להיקפים שהיו נהוגים לפני מספר שנים, ולכן, כשמדובר באחת ההחלטות המשמעותיות בחיים, קיים צורך במומחים בתחום. כמו כן, עד לפני כמה שנים, היו כאלו שהאמינו שייעוץ המשכנתא שמעניקים הבנקים משרת את האינטרס של הרוכשים, ולכן לא נרשמה דרישה ליועצי משכנתאות. עם השנים, הבין הציבור כי לבנק אינטרסים משלו וכי קיים צורך אמיתי בייעוץ ובסיוע של אנשי
מקצוע מובילים כדי להוזיל עלויות. כיום, ההבדל בין נטילת משכנתא הכוללת ליווי לבין נטילתה ללא ליווי, עשוי להגיע למאות אלפי שקלים לאורך תקופת ההלוואה.

צוות היועצים של גולדפינגר נדל"ן ילווה אתכם בנטילת המשכנתא לשם רכישת הנכס בכל השלבים – החל
מהבירורים הראשונים ותיאום הציפיות ועד לקבלת המשכנתא המיוחלת מהבנק, בתנאים הטובים ביותר שניתן – תוך תכנון פיננסי הדוק ובניית תמהיל המותאם לכם באופן אישי. השירות ניתן במקרים של משכנתא חדשה, משכנתא לצורך נכס להשקעה ומחזור משכנתא קיימת.
השלב הראשון הוא שלב הניתוח, שבו נבקש לבחון את כל הנתונים על אודותיכם, נבין מה מסגרת המשכנתא האפשרית ונתאם ציפיות. בשלב השני, נגיש בקשה לקבלת אישור עקרוני מהבנק כדי להבין מהם התנאים שמוצעים על ידי הבנק. השלב השלישי הוא המשמעותי ביותר ובו מבוצעת השוואת ריביות: נפנה לבנקים
שונים עם התמהיל האופטימלי ונילחם עבור הריביות הכי טובות שניתן לקבל. השלב הרביעי והאחרון הוא קבלת המשכנתא – לאחר שקיבלנו אישור מהבנק בתנאים אופטימליים, תבוצע חתימה על כל המסמכים וכל שנותר הוא לברך אתכם בדרך לנכס.

בצעד חשוב וגדול כמו נטילת משכנתא, אתם זקוקים למומחים בתחום, בעלי ניסיון וידע מתאימים, שיבינו את הצורך שלכם, יידעו להתאים את ההלוואה הטובה ביותר עבורכם ויסבו לכם שקט נפשי. צוות המומחים של גולדפינגר נדל"ן כאן כדי ללוות אתכם בנטילת המשכנתא לרכישת הנכס – ולדאוג שגם אתם לא תוציאו כסף מיותר על המשכנתא שלכם. הרווח שלכם הוא האינטרס המשותף שלנו.