פרויקטים

פרויקט רחובות החדשה

בצידה המזרחי של העיר רחובות הולך ונרקם אחד מהפרויקטים המשמעותיים הצפויים לקום בשנים הבאות – NEW REHOVOT.
מגדלים רבי קומות, לצד מתחם מסחר ופנאי, יתנשאו מעל מפגש עורקי התנועה של העיר.
מיקום אידיאלי, בסמוך לכל מה שמעניק לרחובות את אופייה הייחודי: נופים ירוקים העוטפים את העיר, מוקדי תרבות בילוי ופנאי, מסעדות ובתי קפה, מרכזי קניות ועוד .
הפרויקט נמצא בסמוך לאזור המיועד עבור תוכנית 3003. תוכנית זאת עתידה לכלול למעלה מ- 6,500 יחידות דיור, כ- 700,000 מ"ר של שטחי מסחר ותעסוקה, פארקים ציבוריים אשר יתפרסו על למעלה מ- 200 דונמים. כמו כן, התוכנית תכלול פיתוח תשתיות ומבני ציבור לרווחת התושבים.
כמה נקודות לגבי פרויקט רחובות החדשה שכל אחד חייב להכיר:

  • התכנית זכתה במקום הראשון בין טובי משרדי האדריכלים בארץ
  • קו המטרו M1 אשר יחצה את רחובות לאורכה ב- 4 תחנות שונות יהיה בסמוך למקום הפרויקט
  • מיקום מרכזי אשר מאפשר קרבה ונגישות לכל מה שיש לעיר להציע
  • בניית הפרויקט עתידה להיות מבוססת על בנייה ירוקה אשר תביא לחיסכון של עד 30% מצריכת האנרגיה בהשוואה לבניין קונבנציונלי

משרדים להשקעה

חברת גולדפינגר נדל"ן הינה חברת פיננסים ונדל"ן אשר שמחה להציג בפניכם את המשרדים של פרויקט 'We' – בניין משרדים אקסקלוסיבי בן 28 קומות, מתוכן 18 קומות משרדים ומעליהן 9 קומות מגורים (קומה אחת מתוך 18 קומות משווקת על ידינו חב׳ גולדפינגר נדל״ן משרדים להשקעה ). בניין We ממוקם ברחוב דרך מנחם בגין 150 בתל אביב במיקום מנצח. בבניין לובי מפואר, משרדים ברמה גבוהה, חדר כושר מודרני ומושקע וחנייה מקורה בשפע. ובהשקעה קטנה מאוד ביחס לת"א תוכלו לקבל משרד שיושכר בתשואה גבוהה מאוד.

העיצוב החיצוני של הבניין הוא עירוני, עכשווי ומרשים, מורכב מזכוכית וקירות מסך אלומיניום עם רמת גימור בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לבניין כניסות נפרדות לדיירים ולעובדי המשרדים בנוסף לשירותי שמירה 24/7 למתחם העסקים ולמתחם המגורים. מיקומו הייחודי של הבניין מציב אותו במרכז העסקי המרכזי של תל אביב, צמוד לבנייני עזריאלי ולתחנת הרכבת הקלה ,עם גישה מהירה לתחבורה הציבורית ולכבישים הראשיים של תל אביב .

מעוניינים לבצע את עסקת חייכם במשרדים במגדל We האקסקלוסיבי? צרו קשר עוד היום עם המומחים של גולדפינגר נדל"ן ואנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך!

פרויקט חוף התכלת

פרוייקט חוף התכלת הינו פרוייקט בקרקע אשר נמצאת על קו הים בין מלון מנדרין למרינה בהרצליה אשר ייעודה השתנה לאחרונה למגורים, מסחר , תעסוקה ועוד' .
הפרויקט מקודם ע"י עיריית הרצליה אשר מטרתה להגדיל את כמות התושבים בעיר . התוכנית בשמה הר 2200 א' אושרה ע"י הוועדה המחוזית בינואר השנה וכרגע נמצאת בשלב האחרון לפני היתרי בנייה והקמת תשתיות אשר משתרעת על פני שטח של 2,000 דונם. רכישת קרקע להשקעה בחוף התכלת במסגרת פרויקט זה תאפשר לבנות 14,100 יחידות דיור חדשות, חנויות, מרכזים מסחריים, מרכזי תעסוקה, טיילת מחוף הרצליה ועד הגבול עם תל אביב ועוד .במסגרת התוכנית יוקמו גני ילדים ובתי ספר, פארקים ובתי מלון . הפרויקט שם דגש על יצירת תשתיות חכמות על מנת לספק סביבת מגורים איכותית ונוחה עבור התושבים העתידיים ואף פתרונות תעבורתיים, על מנת למנוע עומסי תנועה ופקקים בכניסה לאזור.

חברת גולדפינגר נדל"ן היא חברת פיננסים ונדל"ן אשר משווקת קרקעות בחוף התכלת בהרצליה במחירים אטרקטיביים ונוחים, עבור אלו שרוצים להשקיע בקרקע הכי חמה במדינה.

אם גם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן בצורה חכמה ובטוחה, צרו קשר עוד היום עם המומחים של חברת גולדפיגר נדל"ן ואנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך!

ראשון לציון

ראשון לציון, העיר הרביעית בגודלה בישראל, היא גם בין המבוקשות ביותר, ונהנית זה שנים רבות משגשוג כלכלי ומביקוש גבוה לדיור, שמביא לעליית מחירים מתמדת. העיר נמצאת בהתרחבות, כאשר שכונות חדשות ממשיכות להיבנות.
בשל ההתפתחות העירונית התחזית היא שאוכלוסיית ראשון לציון תגדל משמעותית, מה שיהפוך אותה לעיר השלישית בגודלה בישראל כך שהביקוש רק ילך ויגדל.
במאי 2022 אושר על ידי הממשלה קו המטרו M1, על מנת שיחבר וייתן מענה למרכזים משמעותיים במטרופולין כאשר קיים צפי ממשי להגדלת זכויות הבנייה והקמת שכונות ובניינים לבנייה רוויה בסמוך לתחנות ולקווי המטרו. קו המטרו M1 עובר בחלקו בסמיכות לקרקע המשווקת על ידי חברת נובה נדל"ן בראשון לציון. ערך הנדל"ן למגורים שצמוד לתחנת מטרו עולה כל הזמן והביקוש לדירות מגורים בסמוך למטרו הינו מהגבוהים ביותר שיש.
חברת נובה נדל"ן מציעה הזדמנות חד פעמית לרכוש קרקע למגורים הסמוכה לקו המטרו. כמו בכל מקום בעולם, ערך הנדל"ן למגורים אשר צמוד לקווי מטרו עולה כל הזמן, גם אם ניקח לדוגמא ערים מרכזיות בעולם, ניתן יהיה לראות ולהבין את פוטנציאל עליית ערך הנדל"ן סביב המטרו.
רכישת קרקע חקלאית מהווה אפיק השקעה מניב, למעשה נחשב לאפיק בעל התשואות מהגבוהות ביותר בשוק הנדל"ן. ראשון לציון זו עיר מבוקשת. בין אם תקנו זכות לדירה או משרד ולבסוף תמכרו ובין אם תמשיכו לתהליך הבניה ותהפכו לבעלים, אתם מרוויחים.
עוד פרויקט משמעותי אשר נבנה בימים אלה במערב ראשון לציון, מעיד על התפתחות העיר כולה ועל עליית ערך הנדל"ן המשמעותית המתרחשת בעיר ועתידה להמשיך גם בשנים הבאות – מתחם ה-1000, מתחם זה יציע סגנון חיים עירוני, שוקק ומרתק, בנגישות מעולה ופורצת דרך. האזור הוגדר ע"י משרד התיירות כמרכז תיירותי בראשל"צ. השטח כולל כ-16 אלף מ"ר של מסחר וכ-212 חדרי בית מלון. במקום עתיד להיבנות מרכז מסחר, בילוי ופנאי הגדול ביותר בגוש דן והסביבה, אשר יכלול מסעדות, בתי קפה וחנויות שונות. המתחם סמוך ונגיש לציריים מרכזיים: כביש איילון, כביש 431, לרכבת הקלה העתידית ורכבת משה דיין.
מגרשים בראשון לציון במיקום אטרקטיבי נחטפים מהר, מהמון סיבות. לכן מומלץ לקפוץ על ההזדמנות עכשיו, לקנות מגרש לפני עליית המחירים, כאשר המחירים הם פריסייל, וכך ליהנות מתשואות מוצלחות בעתיד.